ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Czwartek 25 kwietnia 2019 r. - 114 dzien roku

 

 

Aktualności

WIELKANOC

19.04.2019

DLA ZBYSZKA

13.04.2019


W imienu Agnieszki i Zbyszka oraz ich najbliższych, dziękuję: panu Wójtowi Gminy Skrzyszów, Księdzu Proboszczowi, Pracownikom UG, Pracownikom GCKiB,  Paniom z KKK, wszystkim wykonawcom z zespołu "NA PRZEŁAJ", panu Markowi Stańczykowi, osobom odpowiedzialnym za nagłośnienie, światła, dekorację, znajomym, przyjaciołom i tym, których pominęłam.

DZIĘKUJĘ - Agnieszka.

Czytaj dalej...

KONKURS POLONISTYCZNY

29.03.2019
,,JESTEŚMY FANTASTYCZNI” to tytuł Międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego, który odbył się w czwartek 28.03.2019 r. w Łękawicy. Uczestnicy wykazali się bardzo szeroką wiedzą dotyczącą przeczytanych lektur z gatunku „fantasy”. Szkołę w Szynwałdzie reprezentowali uczniowie w składzie: Dominik Cup – kl.IVa, Daria Wątroba – kl. Va, Anna Antosz – kl.VIa. 

PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ

28.03.2019

27.03.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jubileuszowej – dwudziestej edycji Międzyszkolnego Przeglądu Piosenki Angielskiej, zorganizowanej przez IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie – Mościcach. Szynwałd reprezentował zespół wokalno-instrumentalny, prowadzony przez panią Marię Plebanek. Zespół wokalno instrumentalny tworzą uczniowie od II klasy szkoły podstawowej do III klasy gimnazjum. Gratulujemy udanej prezentacji i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie